Servis/opravy

Servis je jedna z našich hlavních činností. Dbáme především na kvalitu provedené práce. Zvládáme přeletovat složité nabíjecí konektory, dále bez problémů výměníme dotyková skla i u nejnovějších modelů. Vyčístíme Váš vytopený telefon.

Zabýváme se opravami telefonů a tabletů všech značek. Opravujeme i navigace, provádíme aktualizace map. Po domluvě zjistíme pouze závadu. Zašleme cenový návrh a telefon opravíme. Pokud telefon nelze opravit, pokusíme se zachránit alespoň data a to od 200 Kč. Nabízíme i možnost zakoupení pouze náhradního dílu.

Cena

Cena opravy je individuální, ale vždy ji uvádíme předem. Námi uvedené ceny jsou včetně náhradního dílu a práce. Pro zjištění ceny nás neváhejte kontaktovat. V případě, že Váš telefon nelze opravit, neúčtujeme si žádný poplatek za práci.

Doba opravy

Některé opravy provádíme na počkání, jiné do druhého dne. Pokud nenáme náhradní díl skladem, dopředu zákazníka uvědomíme o délce opravy.

Opravy provádíme na prodejně v Náchodě.

Reklamace

Pokud nemáte telefon od nás, můžeme za Vás vyřídit reklamaci. Telefon musí být určen pro český trh.

Výměna Vašeho vlastního dílu

U nás si můžete nechat opravit prasklou nebo nefunkční dotykovou plochu u mobilního telefonu i tabletu s použitím Vašeho vlastního dílu. Ceny jsou rozdílné, podle náročnosti opravy. Konkrétní cenu Vám sdělíme dle Vašeho typu zařízení. Průměrná cena práce je 500 Kč - 700 Kč. Z vlastních zkušeností víme, že se zákazníkovi nevyplatí shánět si náhradní díl s opravou svépomocí za nejlevnější cenu na internetu. Většinou dojde k zakoupení neoriginálního dílu, který nesedí a nefunguje. Ušetřit pár set korun se zdá velmi výhodné, ale reklamace rozbaleného náhradního dílu je velmi složitá. Rádi Vám objednáme kvalitní díl.

O kvalitě naší práce hovoří několik set ročně opravených telefonů všech možných
značek.